Pracuj z nami

Wspólnie tworzymy platformy kariery w branży. Jesteśmy zgranym i doświadczonym zespołem współpracującym ze sobą od wielu lat. Jeśli szukasz nowych wyzwań, dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

  • iOS / Android Developer
    Wymagania:

    - doświadczenie z technologiami hybrydowymi (HTML5, CSS3, JS)
    - doświadczenia w programowaniu w językach: Swift / Objective-C
    - doświadczenia w implementacji interfejsu użytkownika
    - znajomości technik rozwoju oprogramowania

  • Specjalista Social Media
    Obowiązki:

    - koordynacja kampanii w social media
    - kontakt z użytkownikami serwisów społecznościowych (Facebook, Twitter)
    - monitoring sieci przy użyciu platformy Brand24
    - utrzymanie dobrego wizerunku firmy w internecie
    - analiza działań konkurencji

Dodatkowe informacje:

Szukamy osób do pracy w warszawskim biurze lub do współpracy zdalnej. Warunki zatrudnienia wg indywidualnych ustaleń.

Jak aplikować:

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie aplikacji (CV/Portfolo/Linki) na adres: kariera (at) pracujwbranzy.pl. Prosimy o dopisanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.

Informujemy, że odezwiemy się jedynie do wybranych kandydatów.

Poznaj nas bliżej. Zobacz kim jesteśmy.

Pracuj w Branży